İnsan Kaynaklarıİnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak; çalışanlarının iş tatminini,yaratıcılıklarını ve verimliliğini en üst düzeyde tutarak eğitimli, deneyimli, aidiyet duygusu ve motivasyonu yüksek, bilime dayalı tüm gelişmelere açık, bilgi paylaşımına ve birlik ruhuna önem veren, sonuç odaklı çalışmayı benimsemiş, sürekli öğrenen, gelişen dinamik bir organizasyon oluşturmak ve sürekliliğini sağlamak temel politikamızdır. 
Bu anlayışla Diş İstanbul ailesi, güncel ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile, kurum ve çalışanlarının hedeflerini bütünleştirip  bu doğrultuda güvenilir, huzurlu ve uyumlu bir çalışma ortamı oluşturulmasını sağlamaktır. Çalışanların haklarını gözetmek, çalışanların kendini geliştirmesi için kurum içi düzenlenen toplantı ve eğitimler ile çalışanların mesleki ve kişisel gelişimine maksimum katkı sağlamaktır. Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği çalışanları ekip çalışması ilkesini ve kurum kültürünü benimsemiş içsel motivasyonu yüksek bireylerden oluşmaktadır. 

AÇIK POZİSYONLAR

  • Dişhekimi Asistanı
  • Banko görevlisi

İŞE ALIM SÜRECİ

İşe alım sürecinde bölümün gereksinimleri doğrultusunda, amacımız doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. Görev tanımı yapılan pozisyonlara teknik bilgi ve beceri seviyesi uygun adayları yerleştirerek , kurum içindeki boş kadrolara en uygun personel görevlendirilmektedir. 
İşe alınacak adaylardan kurum kültürüne ve değerlerine önem vermeleri , takım çalışmasına yatkın olmaları ve hasta memnuniyetini esas almaları beklenmektedir. 

İŞ BAŞVURUSU

Çalışma süresi boyunca mesleki eğitimlerle kendini geliştirmek ve iyi bir kariyer sahibi olmak isteyen;

  • Lise veya yüksekokulu mezunu,
  • Gelişime ve öğrenmeye açık,
  • Gelecekle ilgili hedefleri olan,
  • Sözlü iletişimi güçlü,
  • Takipçi, hızlı ve dinamik,
  • Güleryüzlü,
  • Ekip çalışmasına inanan çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Genel başvurularınız için lütfen CV’nizi  disistanbul@gmail.com adresimize mail olarak gönderebilir  veya  0212 487 44 00 numaralı telefondan kliniğimize ulaşabilirsiniz. Yapılan bütün başvurular, gizlilik esasına göre sadece Diş İstanbul İnsan Kaynakları tarafından görülür ve değerlendirilir.
ShutDown