Vizyonumuz ve MisyonumuzVizyonumuz ve Misyonumuz

Misyonumuz

Ağız ve diş sağlığı ile ilgili üst düzeyde tanı ve tedavi hizmetini; çağdaş bilgi, en gelişmiş yöntem ve modern teknoloji ışığında, alanında sahip olduğu üstün nitelikli, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile evrensel standartlarda en hijyenik ortamda kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti vererek gerçekleştirmektir.
Bulunduğumuz bölgede toplumun ruh ve beden sağlığının korunmasını, hasta, hasta yakını ve çalışanlarının memnuniyetini esas alınmasını kendimize temel görev sayarız. Üstün kazanımlarını toplumun ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmek için kullanabilen, bireysel tedavi yaklaşımını esas alan, multidisipliner yaklaşım gösterebilen, fonksiyon ve estetiği bir arada sunan tedavi anlayışını uygulayan, koruyucu uygulamaları ve kontrolleri tutum haline getirebilmiş, böylece yapılan tedavilerin ömrünü uzatabilen etik ve ahlaki değerler çerçevesinde hizmet anlayışı ile mükemmeliyete ulaşmaktır. 

Vizyonumuz

Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak amacımız; Türkiye’de önde gelen ve dünyada saygın, üst düzeyde bilgi birikimine sahip, topluma bilimsel ve çağdaş altyapısı ile kaliteli sağlık hizmeti sunan, genç ve dinamik kadrosuyla sağlık hizmetleri açısından ulusal ve uluslar arası standartlara uygun sağlık hizmeti veren bir kuruluş olmaktır.
Sağlık hizmetlerinde en önemli unsurun insan ve güven olması inancından hareketle insan ilişkilerinde sıcaklık, samimiyet ve güvenin korunduğu güler yüzlü bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Hasta ve çalışanların güvenliğini ön planda tutmak suretiyle, hasta beklentilerini hekim etiğinden ödün vermeden tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinin tek çatı altında çözülebileceği kaliteli tedavi imkanı sunarak mükemmeliyete ulaşmaktır. Kliniğimiz; hijyen ve kaliteden ödün vermeden hizmet vererek, içinde bulunduğu yörenin toplumsal değerlerine saygılı, yereli iyi bilen ve bölgesinde lider bir diş sağlığı merkezi olmaktır.

Diş İstanbul Ailesi olarak misyon ve vizyon kapsamında iç paydaşlar olan doktorların, çalışanların, hastaların memnuniyetine yönelik bir anlayış benimsenmiş, dış paydaşlar olan Sağlık Bakanlığı, Diş Hekimleri Birliği, Diş Hekimleri Odaları ve Uzman Dernekleri ile uyumlu bir çalışma düzeni içerisinde hizmet verilmesini amaçlanmıştır.
ShutDown