HakkımızdaHakkımızda

Özel Diş İstanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2010 yılı Eylül ayında İstanbul Avrupa yakası Başakşehir ilçesinde müstakil villada kurulmuştur. Ağız ve diş sağlığı komplike tedavi yöntemleri gerektirmekte olup, bu nedenle diş hekimliğinin tüm branşlarının koordineli çalışmasının gerekliliği inancıyla kendi alanlarında branşlaşmış profesyonel ve deneyimli hekim kadrosunu bir araya getirmiş, multidisipliner tedavi programları düzenleyerek ileri tedavileri maksimum hijyenik koşullarda sağlamayı amaçlamıştır.

Diş İstanbul; günümüz koşullarında dünyada ağız ve diş sağlığı konusunda geliştirilen en son teknolojileri bünyesine almış, klinik odalarını çeşitli tedavi seçenekleri için özel ve amacına uygun bir şekilde tasarlayarak hizmete sunmuştur. Uyguladığı tedavilerde kullandığı malzemelerdeki kalite ve nitelikli tıbbi yaklaşımı ile hasta memnuniyetinin sürekliliğini ön planda tutarak, hasta beklentilerinin çerçevesinde estetiğin önemsenmesini modern tedavinin ayrılmaz parçası olarak kabul etmiştir. İnovatif bilincine sahip olan Diş İstanbul yönetimi ve hekimleri, bilimsel çalışmaları yakından takip ederek, nitelikli hizmetlerini sosyal projeler ve programlar ile birleştirerek sektöre değer katmaya devam etmektedir. 

Kliniğimiz; ilkleri gerçekleştirmiş bir yönetim altında, genç dinamik ve deneyimli hekim kadrosu, tecrübeli personeli ve yenilikçi servis anlayışı ile insana odaklanan ayrıcalıklı bir sağlık merkezi olabilmek için, hastalarımıza özel kişiselleştirilmiş hizmetimiz, sürekli takip, randevu planlaması, ödeme planlaması, tedavi süreçleri öncesi ve sonrası bilgilendirme, hastalarımızın memnuniyeti ve konforu ile yakından ilgilenmektedir. Sunmuş olduğumuz çağdaş tedavi hizmetinin yanında aile ortamını ve samimiyetin getirmiş olduğu şeffaflıkla, Diş Hekimliğinin ülkemizdeki en önemli örneğini oluşturmaktadır.

Diş İstanbul Ailesi olarak sizin için en iyisini düşünmekten dolayı çok mutluyuz.
ShutDown